Autorët

Shtëpitë Botuese

Postimet më të fundit

  • Një histori për shkollën dhe miqësinë 2014-09-16 12:06:11 Mërfi është një ari i mirë dhe i dashur, por pak i turpshëm, i cili është nervoz për ditën e parë të shkollës. Kur niset, ai vendos të marrë me...
  • Agatha Christie, zonja e krimit 2014-09-15 15:14:29 “Zonja e krimit” njihet në të gjithë botën Agatha Christie, shkrimtarja më e njohur e shkrimeve të misterit. E lindur më 15 shtator 1890, Christie...
  • Historitë e vërteta pas romaneve të... 2014-09-08 12:01:57 Disa javë më parë, në një intervistë të djalit të shkrimtares Daphne Du Maurier, autore e romanit “Rebeka”, lexova se për të shkruar librin që e...
Shiko të gjithë postimet

Lista e librave nga Shtëpia Botuese: BOTIME MAX

Librat MAX lindën si nevojë e tregut shqiptar për ti ofruar qytetarëve jo vetëm romane, të botuara e të stërbotuara prej shumë vitesh nga të gjithë botuesit.

Për më tepër kliko këtu ..


Shporta  

Shporta juaj është bosh

Transporti 0 L
Total 0 L

Paguaj