SPIUNIA ME 17 EMRA Shihe të zmadhuar

SPIUNIA ME 17 EMRA

Autori: Igor Damaskin Dhe Geoffrey Elliott

Botuesi: BOTIME MAX

Faqe: 298

Viti i botimit: 2008

E lindur në Londër në një familje emigrantësh hebrenj, Kiti Harris ishte një nga figurat kryesore të rrjeteve të spiunazhit sovjetik në mbarë globin. Kiti luajti një rol të madh për depërtimin në projektin "Manhatan" (që zhvilloi bombën atomike) dhe ndihmoi në organizimin e rrjetit të spiunazhit në qytetin e Meksikos


500 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Detajet

Titulli:SPIUNIA ME 17 EMRA
Autori: Igor Damaskin Dhe Geoffrey Elliott
Botuesi:BOTIME MAX
PërkthyesiFlorenc Mene
Faqe:298
Botuar me:2008
Pesha:0 Kg