Enciklopedi e ilustruar për fëmijë Shihe të zmadhuar

ENCIKLOPEDI E ILUSTRUAR PËR FËMIJË

Autori: Grup Autorësh

Botuesi: BOTA SHQIPTARE

Faqe: 92

Viti i botimit: 2016

Kjo enciklopedi nuk është dosido, por vjen si një botim i përshtatur me shije, i shoqëruar me imazhe të cilat e nxisin interaktivitetin dhe mendjen e fëmijës për të mësuar më shumë.


1 200 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Detajet

Titulli:Enciklopedi e ilustruar për fëmijë
Autori:Grup Autorësh
Botuesi:BOTA SHQIPTARE
PërkthyesiTaulant Hatia
Faqe:92
Botuar me:2016
Pesha:0 Kg