Ku shkoi ajo Shihe të zmadhuar

KU SHKOI AJO

Autori: Gayle Forman

Botuesi: Uegen

Faqe: 251

Viti i botimit: 2015

Nëse do të jepej sërish mundësia për dashurinë e parë …
do ta pranoje ?


1 000 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Personazhet dhe romanca e këtij libri do të zgjojnë interesin e lexuesve, saqë ata do të largohen nga realiteti e do të përqafojnë menjëherë botën e fantazisë. Fansat e novelës së parë të jashtëzakonshme nuk do të rreshtin së lexuari, vazhdimin e saj. School Library Journal ; "Forman vazhdon librin e saj bestseller me një histori që përcjell po ato emocione, në mos të fuqishme, duke e vendosur ngjarjen tre vite më pas dhe këtë rradhë ajo nuk do të rrëfehet nga Mia, por nga ish i dashuri i saj, Adam." Publishers Weekly
Titulli:Ku shkoi ajo
Autori:Gayle Forman
Botuesi:Uegen
PërkthyesiAgim Doksani
Faqe:251
Botuar me:2015
Pesha:0.301 Kg