E zgjedhura Shihe të zmadhuar

E ZGJEDHURA

Autori: KIERA CASS

Botuesi: BOTA SHQIPTARE

Faqe: 0

Viti i botimit: 2017

Kur u zgjodh për Përzgjedhjen, Amerika nuk e kishte ëndërruar kurrë se do ta shihte veten aq pranë kurorës ose zemrës së Princit Makson. Por ndërsa afrohet fundi i garës dhe kërcënimet jashtë mureve të pallatit bëhen më të mprehta, Amerika e kupton se sa shumë e do humbjen dhe sa fort duhet të luftojë për të ardhmen që dëshiron.


1 000 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

“Tërheqës, rrëmbyes dhe i mbushur me sasinë e duhur të drithërimave!”

- Kiersten White

“Ëmbëlsisht zbavitës” - Publishers Weekly

“Një rrëfi m tërheqës që të kujton librin” - Matched të Ally Condie” – SLJ

Titulli:E zgjedhura
Autori:KIERA CASS
Botuesi:BOTA SHQIPTARE
Faqe:0
Botuar me:2017
Pesha:0 Kg