Puthja e fundit Shihe të zmadhuar

PUTHJA E FUNDIT

Autori: Irma Kurti

Botuesi: DUDAJ

Faqe: 84

Viti i botimit: 2007

Ky vëllimi i ri poetik i Irma Kurtit sjell për lexuesin lirika që përshkohen nga ndjenja e dashurisë dhe e dhimbjes së pafund për humbjen e njeriut të dashur. Vargjet sjellin gjithashtu çaste të paharrueshme, copëza kujtimesh, ëndrra të këputura e zhgënjime në kërkim të dikujt që ndoshta nuk ekziston. Ky libër vjen pas disa botimeve të tjera me poezi, që janë mirëpritur nga lexuesi.


250 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Detajet

Titulli:Puthja e fundit
Autori:Irma Kurti
Botuesi:DUDAJ
Faqe:84
Botuar me:2007
Pesha:0 Kg