Autorët

Shtëpitë Botuese

Postimet më të fundit

Shiko të gjithë postimet

Enciklopedia e re për fëmijë

Enciklopedia e re për fëmijë
Autori: Grup Autorësh
Botuesi: Aeditions
Faqe: 300

Më shumë detaje


2,500 L

1791

Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla janë riprodhuar në këtë libër me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse. Me qindra fotografi të ndërthurura me kutizën e fakteve, u japin mundësi fëmijëve të përvetësojnë dijet që përfitojnë nga faqet e këtij libri që të frymëzon.

  Titulli: Enciklopedia e re për fëmijë

  Viti i botimit: 2010

  Autori: Grup Autorësh

  Botuesi: Aeditions

  ISBN: 978 999 564 111 5

  Faqe: 300

  Përkthyesi: Virgjil Muçi

Nuk ka akoma komente të lexuesve për këtë libër.

Ju duhet të jeni një përdorues i regjistruar që të mund të postoni komente për librat.

Shporta  

Shporta juaj është bosh

Transporti 0 L
Total 0 L

Paguaj