Autorët

Shtëpitë Botuese

Postimet më të fundit

 • Një histori për shkollën dhe miqësinë 2014-09-16 12:06:11 Mërfi është një ari i mirë dhe i dashur, por pak i turpshëm, i cili është nervoz për ditën e parë të shkollës. Kur niset, ai vendos të marrë me...
 • Agatha Christie, zonja e krimit 2014-09-15 15:14:29 “Zonja e krimit” njihet në të gjithë botën Agatha Christie, shkrimtarja më e njohur e shkrimeve të misterit. E lindur më 15 shtator 1890, Christie...
 • Historitë e vërteta pas romaneve të... 2014-09-08 12:01:57 Disa javë më parë, në një intervistë të djalit të shkrimtares Daphne Du Maurier, autore e romanit “Rebeka”, lexova se për të shkruar librin që e...
Shiko të gjithë postimet

Liza në botën e çudirave

Liza në botën e çudirave
Autori: Luis Kerol
Botuesi: Redona
Faqe: 180

Më shumë detaje


300 L

32338

  Titulli: Liza në botën e çudirave

  Viti i botimit: 2008

  Autori: Luis Kerol

  Botuesi: Redona

  ISBN: 978-99956-14-09-6

  Faqe: 180

  Përkthyesi: Frederik Shuraja

Nuk ka akoma komente të lexuesve për këtë libër.

Ju duhet të jeni një përdorues i regjistruar që të mund të postoni komente për librat.

Shporta  

Shporta juaj është bosh

Transporti 0 L
Total 0 L

Paguaj