Autorët

Shtëpitë Botuese

Postimet më të fundit

  • Festivali i Librit me botime të reja... 2014-04-25 08:26:16 Për herë të parë organizohet në Tiranë Festivali i Librit dhe Artit Pamor, që çeli siparin në Ditën Ndërkombëtare të Librit. Shtëpia Botuese...
  • Gabriel Garcia Márquez, pesë librat... 2014-04-21 09:51:38 Nobelisti Gabriel García Márquez u bë i njohur botërisht në vitin 1967 me romanin “Njëqind vjet vetmi”. Javën e kaluar, mjeshtri i letërsisë...
  • Shuhet Markezi, gjiganti i letërsisë 2014-04-18 11:03:12 Vdekja nuk të vjen nga pleqëria, por nga harresa – shkruante mjeshtri i letërsisë, Gabriel Garcia Markez. E sigurt është që vepra e tij nuk do...
Shiko të gjithë postimet

Sociologjia

Sociologjia

Autori: Anthony Giddens
Botuesi: ÇABEJ
Faqe: 784

Më shumë detaje


1,600 L

2072

Nuk ka akoma komente të lexuesve për këtë libër.

Ju duhet të jeni një përdorues i regjistruar që të mund të postoni komente për librat.

Shporta  

Shporta juaj është bosh

Transporti 0 L
Total 0 L

Paguaj