Fitimtarët Shihe të zmadhuar

FITIMTARËT

Autori: Danielle Steel

Botuesi: Uegen

Faqe: 358

Viti i botimit: 2017

Romani “Fitimtarët” e Danielle Steel është një tjetër kulm artistik në veprën e saj. Ajo sjell në mënyrë të fuqishme historinë e një skiatoreve që mbetet e paralizuar dhe bashkë me të atin i kapërcejnë të gjitha fatkeqësitë dhe shndërrohen në burim frymëzimi edhe për të tjerët në mënyrën sesi duhet sfiduar jeta


1 200 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Një roman tipik Danielle.
Dashuria pushton gjithcka dhe njeriu duke qenë i pasur nuk ka humbje. Fundet janë gjithmonë triumfuese dhe cdokush jeton me pas ne lumturi . Por unë vazhdoj ti lexoj librat e saj, - ato sjellin një rrëfim zbavitës në të mirën e saj.
Lili është plagosur në një aksident të tmerrshëm por falë pasurisë së madhe të babait të saj ajo merr kujdesin më të mirë të mundshëm dhe rehabilitohet pa marrë parasysh realitetin e sigurimeve shëndetsore dhe të pengesave të pafundme që sjell jeta për secilin prej nesh. Ajo është paraplegjike për shkak të aksidentit, një fat të cilin ajo nuk e pranon lehtë(më vjen keq, por unë do të ndihem jo mirë emocionalisht nga një i ri sportist me këte fatkeqësi,0 por ishte i paprashikueshëm kur beson edhe bashkimin e pashmangshëm të personazheve të ndryshme.
Titulli:Fitimtarët
Autori:Danielle Steel
Botuesi:Uegen
Faqe:358
Botuar me:2017
Pesha:0.45 Kg