Autorët

Shtëpitë Botuese

Postimet më të fundit

  • Agatha Christie, zonja e krimit 2014-09-15 15:14:29 “Zonja e krimit” njihet në të gjithë botën Agatha Christie, shkrimtarja më e njohur e shkrimeve të misterit. E lindur më 15 shtator 1890, Christie...
  • Historitë e vërteta pas romaneve të... 2014-09-08 12:01:57 Disa javë më parë, në një intervistë të djalit të shkrimtares Daphne Du Maurier, autore e romanit “Rebeka”, lexova se për të shkruar librin që e...
  • Romanet më të gjatë të shkruar... 2014-09-03 09:14:13 1. “Jozefi dhe të vëllezërit” – Thomas Man, 1492 faqe     I shkruar nga gjermani Thomas Man, ky libër epik është shkruar në mes të luftës,...
Shiko të gjithë postimet

Lista e librave nga Shtëpia Botuese: DITURIA

Shtëpia Botuese DITURIA u themelua në Tiranë, në maj 1991. Selia e saj është në rrugën Frederik Shiroka, nr. 31, Tiranë.

Pёr mё tepёr kliko kёtu...


Shporta  

Shporta juaj është bosh

Transporti 0 L
Total 0 L

Paguaj