Informacione

Libra te rinj

 • Më bëj të të dua
  Më bëj të të dua

  “Mënyra më e përsosur për të kaluar një pasdite të gjatë vere”.

  1,200 L
 • Vajza e keqe
  Vajza e keqe

  Historia e nje dashurie te madhe, perzier me ndjenja faji per nenen qe...

  700 L
 • Misteri i trenit blu
  Misteri i trenit blu

  Agatha Christie vjen me një tjetër roman në gjuhën shqipe: “Misteri i...

  800 L
 • SERENATA
  SERENATA

  Fundi i viteve 30’... Maksimilian Vagner, një gjerman me gjak të pastër...

  1,300 L
 • UNË JAM LAJMËTARI
  UNË JAM LAJMËTARI

  Jeta e Ed Kenedit rridhte e qetë. Deri ditën kur u bë një hero. Ishte...

  1,200 L

Me oferte

 • Mbiemri i ri
  Mbiemri i ri

  Një roman përpirës, rrëzëllitës, i...

  960 L -20% 1,200 L
Folklorë, proverba, aforizma

Në këtë kategori do mund të gjeni libra të ndryshëm nga folklori, proverba dhe aforizma të shkruar nga autorë të huaj dhe shqiptarë.

Folklorë, proverba, aforizma Ka 44 libra.

per faqe
Duke shfaqur 1 - 12 nga 44
Duke shfaqur 1 - 12 nga 44