Nina dhe Mallkimi I Gjarprit me pupla Shihe të zmadhuar
Libra të ngjashëm
 • Udhëtimi i Parvanës
 • Një Botë me Përralla -1
 • Nxënësi i Ri në Shkollë
 • Rreth Hënës
 • Kronikat e Narnias : Karrigia e argjendtë
 • Kronikat e Narnias : Luani, Magjistarja dhe dollapi i rrobave
 • Kronikat e Narnies : Nipi i magjistarit
 • Kronikat e Narnias : Princi Kaspiani
 • Zemër si boja
 • Eja në Pushime me Magjistarin Blu 5
 • Don Kishoti i Mances
 • Lindushi parashutist
 • Vampiri i vogël, vëll 1
 • Aventurat e Çapaçulit
 • Aventurat e Capaculit në Azi
 • Bota e ngjyrave 1
 • Bota e ngjyrave 2
 • Ketri ndihmon shokun
 • Kronikat e Narnias : Beteja e fundit
 • Kronikat e Narnias : Djaloshi dhe kali
 • E bukura e dheut
 • Legjenda e kalorësit të Skënderbeut
 • Bubllapushi
 • Princër dhe princesha, Vëll I
 • Kafshët e botës
 • Trupi im
 • Kopshti zoologjik i përrallave
 • Historia e Moglit
 • Maçoku, gjeli e dhelpra
 • Piktori i vogel qe bente mrekullira

NINA DHE MALLKIMI I GJARPRIT ME PUPLA

Autori: Moony Witcher

Botuesi: PEGI

978-99956-28-71-0

Faqe: 344

Viti i botimit: 2009

Nina e kuptoi se nuk kishte nga t’ia mbante. Këtë radhë Alkimia e Dritës nuk kishte mundur ta mposhtte Botën e Errët të së Keqes.


600 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Komente

Nina e kuptoi se nuk kishte nga t’ia mbante. Këtë radhë Alkimia e Dritës nuk kishte mundur ta mposhtte Botën e Errët të së Keqes. Sytë i përvëlonin nga mallkimi i Gjarprit me Pupla dhe frika e pushtoi krejt. Nina e ka të qartë se, për të çliruar mendimin e fëmijëve dhe për të shpëtuar Hënën e Gjashtë, duhet të luftojë ende. Këto dhe vazhdimi i kësaj historie shtjellohet plot fantazi tek "Nina dhe mallkimi i gjarprit me pupla".
Titulli:Nina dhe Mallkimi i Gjarprit me pupla
Autori:Moony Witcher
Botuesi:PEGI
PërkthyesiAgim Doksani
Faqe:344
Botuar me:2009
Pesha:0.48 Kg

Nuk ka akoma asnjë përshtypje për këtë libër.

Shkruaj përshtypjen tënde