Ëndrra e papërfunduar e një gruaje Shihe të zmadhuar
Libra të ngjashëm
 • Goja e botës
 • Engjëj të armatosur
 • Ëndrra e sandaleve me gurë "Swarovski"
 • Ëndrra e Damokleut
 • Dosja e tmerrit
 • Boshi
 • Bolero në vilën e pleqve
 • Ëndrra dhe zhgënjime
 • Ti je e nesërmja
 • Vepra, Vëll X
 • Cili ishte gjeniu Ajnshtajn?
 • Mallkimi
 • Njeriu me dy hije
 • Kohë e pamjaftueshme
 • Vepra, Vёll I
 • Ali Pashë Tepelena
 • Hiri i vullkanit
 • Luftë e vogël e përkorë
 • Bombë në Beograd
 • Varri i braktisur
 • Valsi i lumturisë
 • Kur zemërohen yjet
 • Dreri i trotuareve
 • Apokalipsi sipas Shën Tiranës
 • Lëkura e tigrit
 • Udhë të humbura
 • Ishte njëherë një dashuri
 • Vis Vitalis
 • Koha e puthjeve
 • Hija e gurit

ËNDRRA E PAPËRFUNDUAR E NJË GRUAJE

Autori: Brunilda Zllami

Botuesi: DUDAJ

978-99943-0-024-2

Faqe: 206

Viti i botimit: 2007

Një temë thekëse siç është prostitucioni përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami,


800 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Komente

Një temë prekëse, siç është prostitucioni, përshkon dhimbshëm faqet e këtij romani të shkrimtares Brunilda Zllami, e cila ka ditur gjithnjë të godasë në shenjë në qëmtimin e realiteteve prekëse shqiptare dhe njerëzish të zakonshëm. Dashuria, kompromisi dhe intriga janë linjat ku përqendrohet libri dhe që si gjithmonë në fund të lë me gojë hapur. 

Titulli:Ëndrra e papërfunduar e një gruaje
Autori:Brunilda Zllami
Botuesi:DUDAJ
Faqe:206
Botuar me:2007
Pesha:0.26 Kg
Vlerësimi 
Bledi S 25/01/15

Libri me i mire

Endrra e paperfunduar e nje gruaje eshte nje nga librat me te mire, me te bukur qe kam lexuar.

  Shkruaj përshtypjen tënde