Jonila Shihe të zmadhuar
Libra të ngjashëm
 • Engjëj të armatosur
 • Ëndrra e sandaleve me gurë "Swarovski"
 • Ëndrra e Damokleut
 • Dosja e tmerrit
 • Boshi
 • Bolero në vilën e pleqve
 • Ëndrra dhe zhgënjime
 • Ti je e nesërmja
 • Vepra, Vëll X
 • Cili ishte gjeniu Ajnshtajn?
 • Mallkimi
 • Njeriu me dy hije
 • Kohë e pamjaftueshme
 • Vepra, Vёll I
 • Ali Pashë Tepelena
 • Hiri i vullkanit
 • Luftë e vogël e përkorë
 • Bombë në Beograd
 • Varri i braktisur
 • Valsi i lumturisë
 • Kur zemërohen yjet
 • Dreri i trotuareve
 • Apokalipsi sipas Shën Tiranës
 • Lëkura e tigrit
 • Udhë të humbura
 • Ishte njëherë një dashuri
 • Vis Vitalis
 • Koha e puthjeve
 • Hija e gurit
 • Iluzione në sirtar

JONILA

Autori: Njazi Bahiti

Botuesi: TOENA

978-99943-1-719-6

Faqe: 198

Viti i botimit: 2011

… Kisha dëshirë të humbisja diku larg njerëzve për të shuar mallin që më kishte pushtuar.?600 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Komente

… Kisha dëshirë të humbisja diku larg njerëzve për të shuar mallin që më kishte pushtuar. Se si jemi ne vajzat… Isha e mbushur plot dhe doja të derdhesha krejt në gjoksin e atij djali pas asaj pritjeje të gjatë. Tani, pas kaq vitesh që jam bërë nënë, pyes veten shpesh, a mundet vallë ena e burrave, ta mbajë gjithë dashurinë që ne vajzat dhe gratë e zbrazim pa kursim? Nuk e kam të vështirë t’i përgjigjem vetes e t’i them se pjesa më e madhe e saj derdhet kot. Të ishte ndryshe bota njerëzore do te ishte krejt tjetër. Më e butë, më e qetë, më e bukur…

Titulli:Jonila
Autori:Njazi Bahiti
Botuesi:TOENA
Faqe:198
Botuar me:2011
Pesha:0.34 Kg

Nuk ka akoma asnjë përshtypje për këtë libër.

Shkruaj përshtypjen tënde