Kënga e asaj nate Shihe të zmadhuar
Libra të ngjashëm
 • Engjëj të armatosur
 • Ëndrra e sandaleve me gurë "Swarovski"
 • Ëndrra e Damokleut
 • Dosja e tmerrit
 • Boshi
 • Bolero në vilën e pleqve
 • Ëndrra dhe zhgënjime
 • Ti je e nesërmja
 • Vepra, Vëll X
 • Cili ishte gjeniu Ajnshtajn?
 • Mallkimi
 • Njeriu me dy hije
 • Kohë e pamjaftueshme
 • Vepra, Vёll I
 • Ali Pashë Tepelena
 • Hiri i vullkanit
 • Luftë e vogël e përkorë
 • Bombë në Beograd
 • Varri i braktisur
 • Valsi i lumturisë
 • Kur zemërohen yjet
 • Dreri i trotuareve
 • Apokalipsi sipas Shën Tiranës
 • Lëkura e tigrit
 • Udhë të humbura
 • Ishte njëherë një dashuri
 • Vis Vitalis
 • Koha e puthjeve
 • Hija e gurit
 • Iluzione në sirtar

KËNGA E ASAJ NATE

Autori: Telemak Koça

Botuesi: TOENA

99943-1-033-x

Faqe: 128

Viti i botimit: 2005

Një rrëfim i gjallë që mund të gjendet shumë lehtë në mjediset e jetës shqiptare, por që gjithmonë do të pasohet me paragjykime.?


350 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Komente

Një rrëfim i gjallë që mund të gjendet shumë lehtë në mjediset e jetës shqiptare, por që gjithmonë do të pasohet me paragjykime. Romani përshkruan ngjarjet që kur lindi Vangjelica (Lica) e deri në planet e saj për martesë. Por jo çdo gjë shkon sipas parashikimit, një ndodhi e re futet në skenë dhe themelet e rrëfimit do të luhaten. ?
Titulli:Kënga e asaj nate
Autori:Telemak Koça
Botuesi:TOENA
Faqe:128
Botuar me:2005
Pesha:0.3 Kg

Nuk ka akoma asnjë përshtypje për këtë libër.

Shkruaj përshtypjen tënde