Si na erdhi ai, i ndaluari... Shihe të zmadhuar
Libra të ngjashëm
 • Ku je?
 • Një dashuri dhe shtatë faje
 • Rruga e pamëshirshme
 • Rrëfenjë me ndërkombëtarë
 • Rikthimi i dhimbjes
 • Rekuiem
 • Njerëzit janë si retë
 • Kënga e asaj nate
 • Karuseli
 • Engjëj të armatosur
 • Ëndrra e sandaleve me gurë "Swarovski"
 • Ëndrra e Damokleut
 • Dosja e tmerrit
 • Boshi
 • Bolero në vilën e pleqve
 • Baronesha e Oliventos
 • Goja e botës
 • Gruaja në kafé
 • Gruaja në muzg
 • Jonila
 • Jetë të marra peng
 • I do sytë e mi?
 • Hoteli i drunjtë
 • Hiri
 • Hija e mallkuar
 • Gurkështjella
 • Gryka e pusit
 • Si-do-re-la
 • Ali Pashë Tepelena
 • Mallkimi

SI NA ERDHI AI, I NDALUARI...

Autori: Visar Zhiti

Botuesi: OMSCA-1

Faqe: 320

Viti i botimit: 2017

...ishte interesant, por dhe narcist... mos janë ca 
si egocentrikë ata që i ka përkëdhelur regjimi? 800 LLibri mund të porositet nga çdo vend i botës. Transporti në Shqipëri është falas, përsa i përket vendeve të tjera, vlera e transportit ndryshon në vartësi të vendit. Vlerën e saktë të transportit e mësoni në momentin që mbyllni porosinë.

Përshkrimi

Detajet

Komente

“Si na erdhi ai, i ndaluari…” është një rrëfim ngulmues me befasira, ku lidhen si me një fjongo të errët dy kohë e dy breza me dëshmi poezinë dhe dhembjen.

Ky takim dritë-hijesh që vazhdojnë dhe në të përtejmen, përbën një përsiatje për të kuptuar më mirë veten si një e vërtetë dramatikisht e bukur.

Titulli:Si na erdhi ai, i ndaluari...
Autori:Visar Zhiti
Botuesi:OMSCA-1
Faqe:320
Botuar me:2017
Pesha:0.45 Kg

Nuk ka akoma asnjë përshtypje për këtë libër.

Shkruaj përshtypjen tënde